Przylatują „Sokoły”

Po odpoczynku związanym z weekendem majowym powracają rozgrywki Orlików młodszych grupy E2.

Nasz zespół podejmie  utytułowaną drużynę Sokoła Pniewy, która w poprzedniej kolejce po bardzo wyrównanym meczu uległa liderowi naszej grupy. Natomiast nasi „Spartanie” okazali się minimalnie lepsi od „Diabłów” z Rokietnicy, dzięki czemu awansowali na drugie miejsce w tabeli. Również, dlatego możemy być pewni, że na naszym boisku zagości zespół w pełni zdeterminowany chęcią zwycięstwa, które pozwoli "Sokołą" powrócić na pozycję wicelidera naszej grupy. Oczywiście „Spartanie” mają zgoła odmienne plany, co gwarantuję po raz kolejny bardzo zacięty i emocjonujący pojedynek, który miejmy nadzieję, również tym razem zakończy się szczęśliwie dla naszej drużyny.