Mamy nowe dresy!

Przed sobotnim spotkaniem z zespołem Rokity Rokietnica odbyła się bardzo miła uroczystość wręczenia naszym piłkarzom dresów z logo ukochanego klubu. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować Panu Tomaszowi Pyssa, przedstawicielowi firmy PBM Jedynka Sp. z o. o., dzięki któremu mamy możliwość reprezentowania barw naszego klubu oraz miasta w tych pięknych dresach. Chcąc zrewanżować się Panu Tomaszowi, który zasiadł na trybunach podczas spotkania z Rokitą, młodzi piłkarze w piłkarskim boju dali z siebie wszystko, dzięki czemu ku radości nas wszystkich zwyciężyli. Mamy nadzieję, że widok uradowanych obornickich piłkarzy był równie miłym dla Pana Tomka, jak radość chłopców i dziewczyn na widok nowych strojów w których po raz pierwszy mogli się zaprezentować. Dziękujęmy!!!