Szóste miejsce w turnieju „Summer Cup" Budzyń 2015

Szóste miejsce w turnieju „Summer Cup: Budzyń 2015

We względu na słabą frekwencje nasi „Spartanie” rozegrali w turnieju zaledwie trzy mecze co dało średnią jeden mecz (12 min) na dwie i półgodziny oczekiwania. I to właśnie oczekiwanie w pełnym słońcu bez jakiekolwiek informacji kiedy rozegramy kolejny mecz było największym przeciwnikiem naszej drużyny. Na pewno warto podkreślić mecz z triumfatorem turnieju czyli Wartą Skoki z którą stoczyliśmy prawdziwy bój o wejście do półfinału i zabrakło naprawdę centymetrów aby ten pojedynek wygrać. Cóż powtarzając za trenerem pozostaje praca i jeszcze raz praca miejmy nadzieje że już w pełnym składzie.

Warto też podkreślić sukces „Spartan” trenera Jeneralczyka którzy w kategorii „trampkarz” zajęli trzecie miejsce po okazałej wygranej 3:0. Natomiast w kategorii „Junior „ nasi zawodnicy zajęli czwarte miejsce mierząc się z przeciwnikami starszymi o 2-3 lata a w półfinale polegli po bardzo pechowej a wręczy przypadkowej bramce. Tym większym zaskoczeniem okazał się tytuł najlepszego bramkarza turnieju przyznany Dominikowi Adamczykowi.