Jest Moc! Jest Siła! Jest Zwycięstwo !!!

Ostatniej soboty młode zawodniczki oraz zawodnicy trenera Rafała Jeneralczyka podejmowali na swoim boisku zespół Rzemieślnika Kwilcz. Przy pięknej pogodzie na trybunach zasiadło sporo kibiców naszej drużyny, którzy w napięciu oczekiwali pierwszego gwizdka. Początkowe zdenerwowanie oraz niepewność szybciej udało się opanować zawodnikom Sparty, czego efektem była bramka strzelona przez Gabrysię Przybył. To trafienie dodało pewności siebie, dzięki której w pierwszej połowie to Sparta zdominowała zespół Rzemieślnika grając bardzo pewnie i skutecznie w obronie kierowanej przez Jakuba Piotrowskiego i Dominika Wojciechowskiego jednocześnie rozgrywając piękne akcje, które dały imponujący wynik 6: 0 po pierwszej połowie. Druga połowa rozpoczęła się również od mocnego uderzenia Sparty i dwóch kolejnych bramek. Kiedy wydawało się, że kolejne bramki dla Sparty są kwestią czasu zawodnicy Rzemieślnika przeprowadzili kilka szybkich kontr, z których aż pięć zakończyło się bramką dla drużyny gości. Jednak kropkę nad ” i „ postawiła Gabrysia Przybył ustalając wynik na 9: 5 dla Sparty Oborniki. Pozostałe bramki dla naszej drużyny strzelali Antek Geier trzy gole, Filip Rys dwa gole a premierowe trafienia ustrzelili Alan Statucki oraz Jakub Rys. Dzięki temu zwycięstwu Sparta z kompletem punktów zajmuje drugie miejsce w tabeli grupy E. Warto również odnotować, iż rozegrano dodatkową 15 minutową „połowę” tego spotkania, w której piękną bramkę po asyście Antka Głowackiego strzelił Igor Zagrodnik a kilkoma fantastycznymi interwencjami popisał się Mikołaj Kuligowski.