Tarnowia na przełamanie !!!

Obserwując spotkania naszej drużyny można dojść do następującego wniosku "Grunt to strzelić pierwszą bramkę"

Nasi Spartanie praktycznie każdy mecz rozpoczynają od ataków i wypracowują sobie spora przewagę , niestety ciągle kulejąca skuteczność z czasem zaczyna się przekładać na flustracje z której często wynikają błędy które zazwyczaj kończą się utratą bramki. Dlatego jedyna rda która nasuwa się przed pojedynkiem z tak silnym przeciwnikiem to "Bądźcie drużyną i dobrze się bawcie" nie zważając na niepowodzenia, podpowiadajcie sobie, dopingujcie się na wzajem i starajcie się z całych sił nie dla Taty , Mamy a dla kolegów z drużyny i to nie zależnie czy akurat przebywasz na boisku czy siedzisz na ławce ! Zapewniam że reszta przyjdzie sama nawet jeśli nie w tym meczu  ale przyjdzie !!!