Taka jest piłka !!!

Co napisać to takim meczu? Meczu, w którym drużyna oddaję od 17 do 20 strzałów na bramkę.

Meczu, w który przez 50 minut toczy się na połowie rywala. Meczu, w którym posiadanie piłki wynosi 80:20. Meczu, w którym najwięcej kontaktu z piłką w drużynie przeciwnika ma bramkarz. W meczu, który się przegrywa po jednej z dwóch kontr wyprowadzonych przez przeciwnika.

Hmmm chyba nie ma sensu pisać nic poza: Spartanie głowa do góry, gramy dalej…

Absolutnie nie ma się czym martwić, w kolejnym meczu wystarczy „chłodna głowa pod bramką”

Zagraliście naprawdę dobre spotkanie i nie ma sensu rozpamiętywać niewykorzystanych sytuacji, bo więżę, że wyciagnięcie naukę z tego spotkania co przełoży się na marsz, w górę tabeli.

Po tych trzech meczach widać, że w tej lidze nie ma łatwych spotkań i każde zwycięstwo trzeba wyszarpać przeciwnikowi ciągłą walką przez 60 minut nie ma tu miejsca na słabszy monet nawet jeżeli prowadzi się grę przez 59 minut, każdy z naszych przeciwników jedną akcją może odwrócić losy tego spotkania co pokazał nam Koziołek. Ale jestem spokojny widząc wczorajszy trening, widząc wspaniałą frekwencję, ale przede wszystkim walkę i rywalizację do upadłego.