Zatańczmy z Rokitą !!!

Już w najbliższą sobotę zespół trenera Rafała Jeneralczyka podejmie na swoim boisku Rokitę Rokietnica. Będzie to mecz trzeciej z czwartą drużyną grupy E2 Orlików Młodszych.

Zespół Rokity przyjedzie opromieniony wyjazdowym zwycięstwem nad Rzemieślnikiem Kwilcz, w którym to gościom udało się strzelić, aż sześć goli. Natomiast nasi "Spartanie" nadal leczą rany po bardzo zaciętym i niestety przegranym meczem z liderem naszej grupy. Zespół Rokity jak większość zespołów w naszej grupie jest drużyną doświadczoną i ograną w rozgrywkach ligowych już od kategorii „Żak”. Jednakże jak pokazują poprzednie wyniki jesteśmy w stanie pokonać bardziej doświadczone drużyny.

Analiza wyników zespołu z Rokietnicy pokazuje, że oba zespoły są na podobnym poziomie, co powinno zagwarantować bardzo emocjonujący i zacięty mecz. Miejmy nadzieję, że nasi „Spartanie” zapomnieli już o niepowodzeniu w Objezierzu i przystąpią do rywalizacji z Rokitą pełni nadziei w zwycięstwo.

Należy zwrócić uwagę również na drugie spotkanie, które zostanie rozegrane w Objezierzu, gdzie Orkan podejmie wicelidera zespół Sokoła Pniewy. W przypadku zwycięstwa Orkanu zwycięzca pojedynku Sparta – Rokita zostanie wiceliderem naszej grupy.

Tak, więc drodzy kibice mecz zapowiada się arcyciekawie. Takiej woli walki zaangażowania i determinacji nie zobaczycie na żadnym „Lechu” czy innej „Barcelonie”, dlatego zabierzcie:

ciotki, babcie, stryjków, sąsiadów i kogo się da, aby stworzyć naszym „Spartanom” wspaniały doping, którego będą bardzo, bardzo potrzebować.